STAVEBNÍonlineCenová soustavaKontaktZákaznická podpora

eSborníky cen stav. prací

eSborníky cen stavebních prací

eSborníky představují elektronickou podobu sborníků, které umožňují rychlý přístup k cenovým informacím uložených na USB disku. Jsou určeny pro investory, projektanty a orgány státní správy. Své uplatnění najdou i u drobných řemeslníků. eSborníky si můžete zakoupit jako soubor všech připravených sborníků nebo si můžete zvolit soubor HSV a PSV.

K dispozici jsou připraveny také výběry pro konkrétní řemesla (zedník, sádrokartonář, instalatér, pokrývač atd.)

» Přehled ceníků obsažených kompletní verzi eSborníků cen stavebních prací.

eSborníky cen stavebních prací zakoupíte v našem e-shopu.

Obsah eSborníků

eSborníky obsahují ceníky běžně užívaných položek stavebních a montážních prací, materiálů a agregovaných položek. Jednotková cena položek je přepočtena na aktuální cenovou hladinu. Položky sborníků obsahují rozbor jednotkové ceny (Materiál - Mzdy - Stroje - Odvody - OPN - Režie - Zisk) a umožňují tak detailní náhled na její skladbu.

Zobrazení

Práci s eSborníky vám usnadní možnost zobrazení obsahu jednotlivých ceníků nebo funkce vyhledávání, která zobrazí seznam výskytů hledané fráze. Určitě využijete i možnost vlastního nastavení eSborníků.

 

Vyhledávání

Vyhledávat můžete jak text, tak i číslo položky. Zobrazí se vám seznam hledaných informací a potvrzením vybraného záznamu se dostanete na požadované místo. V možnostech vyhledávání můžete ještě upřesnit způsob a rozsah hledání.

Možnost vlastních poznámek

eSborníky umožňují vytvářet a ukládat vaše vlastní poznámky k položkám. Následně máte možnost vyhledávat potřebné informace i podle těchto poznámek. Pokud poznámka již není aktuální, jedním kliknutím ji můžete odstranit.

K dispozici jsou grafické nástroje, které umožní zvýraznění důležitých informací. Textové popisky, podtržený nebo přeškrtnutý text, barevná pole, to vše usnadní práci s eSborníky.

Podmínky provozu

» Česká verze operačního systému Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 nebo Windows 10 (pouze 64bit).

» Provoz pouze v lokálním USB portu počítače s právem pro čtení a zápis.

 

Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz