STAVEBNÍonlineCenová soustavaFin

O společnosti

Profil společnosti

Akciová společnost RTS je český producent kvalitních softwarových informačních systémů, technických, ekonomických a inženýrských služeb, které v komplexu vytváří nástroje pro podporu, plánování, organizování, kontrolování, vedení a personalistiku (management) podnikatelských subjektů.

Produkty a služby naší společnosti dnes využívá více než 10 000 firem od drobných podnikatelů, investorů, projekčních kanceláří, státní správy až po velké stavební společnosti.

Poskytujeme komplexní služby pro stavebnictví již 30 let.


Historie firmy a její vývoj

Společnost RTS byla založena 11. července 1991 a k 1. září 1998 byla transformována na akciovou společnost.

Strategickým záměrem při založení společnosti byl vlastní vývoj a poskytování informačních technologií pro oblast stavebnictví a všechny společnosti se zakázkovou činností. Vybudovali jsme týmy odborníků v oblasti informačních technologií, obchodování a stavebních informací.

Dnes je RTS, a.s. přední firmou v oblasti vývoje a implementace softwarových produktů určených pro stavební dodavatele, projekční kanceláře i veřejnou a státní správu. Naše Sborníky cen stavebních a montážních prací se staly standardem při jednání mezi investorem a dodavatelem stavebních zakázek. Patříme mezi významné pořadatele výběrových řízení pro zadavatele veřejných zakázek.

Naše produkty a služby jsou určené široké skupině odběratelů s důrazem na střední a velké společnosti z oblasti průmyslové, stavební a obchodní činnosti. Samostatnou kapitolou je celá škála produktů a služeb orientovaných na investory.

Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz