STAVEBNÍonlineCenová soustavaFin

Služby


Ke stažení

 

Více informací k ERP INFOpower

Poznejte nové možnosti řízení firmy prostřednictvím unikátního informačního systému INFOpower. Prezentace našeho řešení u vás na firmě, společně projdeme možnosti projektového a procesního řízení a následně navrhneme další postup.

Pokud máte zájem o bližší informace, vyplňte prosím následující formulář. Na jeho základě Vás budeme kontaktovat.

 

» Zájem o informace k ERP INFOpower

Zkušební verze BUILDpower S

Vyzkoušejte BUILDpower S ZDARMA! Nabízíme Vám jedinečnou nabídku vyzkoušet si zdarma ostrou verzi programu BUILDpower S. Ta Vám bude k dispozici, včetně datové základny, po omezenou dobu s plnou uživatelskou podporou.

Pokud máte o naši nabídku zájem, vyplňte prosím následující formulář. Na základě vyplněných údajů Vás budeme kontaktovat ohledně instalace zkušební verze.

 

» Kontaktní formulář pro zkušební verzi BUILDpower S

Zkušební verze BUILDpower I

Vyzkoušejte si ostrou verzi programu BUILDpower I zdarma. Ta Vám bude k dispozici, včetně datové základny, po omezenou dobu s plnou uživatelskou podporou.

Pokud máte o naši nabídku zájem, vyplňte prosím následující formulář. Na základě vyplněných údajů Vás budeme kontaktovat ohledně instalace zkušební verze.

 

» Kontaktní formulář pro zkušební verzi BUILDpower I

BUILDpower S pro studenty

Společnost RTS, a.s. připravila pro studenty možnost získat plnou verzi systému BUILDpower S včetně cenové soustavy RTS DATA v aktuální cenové úrovni. Používat jej můžete po dobu aktuálního školního roku!

Pro objednání studentské verze programu BUILDpower S prosím vyplňte a odešlete následující formulář. Na základě vyplněných kontaktních údajů Vás budeme kontaktovat.

 

» Kontaktní formulář pro studentskou verzi BUILDpower S

Demoverze RTS Stavitel+

Demoverze programu RTS Stavitel+ slouží k prvotnímu seznámení s uživatelským prostředím produktu a obsahuje následující omezení:

  • » cenová soustava RTS DATA obsahuje všechny dodávané položky,
  • » jednotkovou cenu obsahuje pouze první položka dané části ceníku, všechny ostatní ceny jsou nulové
  • » provoz demoverze je omezen na 30 dní.

» Stáhnout demoverzi RTS Stavitel+

Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz